Přejít na obsah


Pokročilé hledání
Obsah fóraPřihlásit se Registrovat FAQ Hledat

Tak já dneska první den a teda zatím ok

Co jíte, jak často?
Odeslat odpověď
Příspěvek: 1 • Stránka 1 z 1

Tak já dneska první den a teda zatím ok

Příspěvekod Návštěvník » sob 16. lis 2013 3:00:08

Tak já dneska první den a teda zatím ok. Snídaně – cottage s dukanovými koláčky z otrub, pak cvičení a po něm kyška a teď maso pečené v jogurtu. Fakt je to dobrota. Na večer mám nachystanou makrelu. Jak to jde vám holky?

Reklamní sdělení

Návštěvník
 
Nahoru

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Odeslat odpověď
Příspěvek: 1 • Stránka 1 z 1

Zpět na Dietní strava, co přesně mám jíst?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • Obsah fóra
  • Tým • Smazat všechny cookies z fóra • Všechny časy jsou v UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
phpBB SEO


Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.

« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.


TOPlist

Stránky vytvořené přes Kliknutí.cz - stránky levně